Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyThis War of Mine vyšla pro Android a iOS, vyzkoušejte si svoji...

This War of Mine vyšla pro Android a iOS, vyzkoušejte si svoji schopnost přežít ve válce!

Renomované vývojářské studio 11bit právě uvedlo svou válečnou survival simulaci také na mobilní platformu. Po počítačových hráčích se tak dočkají Androidisté a Appláci. 

This War of Mine vlétla na herní scénu jako tajfun. V podstatě zároveň se svým vydáním okouzlila statisícům hráčů, kteří ocenili syrový pohled autorů na válku, respektive její dopad na skupinu civilistů. V této hře se totiž ujmete skupinky přeživších a vaším úkolem bude je udržet co nejdéle na živu. To je velmi obtížná věc, neboť vám doma docházejí potraviny a suroviny potřebné k obraně a k zajištění dalších důležitých potřeb včetně tepla. Zima se totiž blíží, což může být stejně zničující, jako nenadále výpady ostatních přeživších, nebo darebných vandalů.

Kromě neutěšené nálady a poměrně vysoké obtížnosti, která je zapříčiněna právě nesmlouvavými principy válečné vřavy, je This War of Mine jedinečná také díky svému grafickému zpracování. Na hru se díváte z boku, přičemž si můžete vychutnat do tmavé barvy zahalené, jakoby černou tužkou vyšrafované prostředí, což je prostě super. Vznikají tím totiž výrazné, ale velmi pošmourné scenérie, které dále umocňují bezútěšné podmínky.

This War of Mine si můžete stáhnout z Google Play a App Storu a to za dočasně sníženou cenu 9,99 dolaru. Běžná cena činí 14,99 dolaru.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.twommobile]

[appbox appstore 982175678]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře