Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyThemes: Aplikace na jednoduchou úpravu prostředí Cyanogen OS

Themes: Aplikace na jednoduchou úpravu prostředí Cyanogen OS

Tvůrci Cyanogen OS představili novou aplikaci, s jejíž pomocí si můžete snadno a lehce upravit prostředí vašeho telefonu včetně barvy a velikosti písma, nebo grafického stylu úvodní obrazovky.

Zmiňovaná aplikace se nazývá Themes a podle vývojářů by si jejím prostřednictvím měl prostředí telefonu bez problémů nastavit i naprostý technický antitalent. Aplikace totiž nabídne stahování tematických grafických stylů přímo podle zadaného klíče uživatele, což vám ušetří spoustu práce.

Aplikace Themes zpočátku nabídne veškerý svůj obsah zdarma. Později však bude část její nabídky zpoplatněna. Pakliže patříte mezi šikovné vývojáře, můžete se do nově vznikajícího projektu zapojit a do 14. prosince přihlásit svůj výtvor do soutěže. Pro tyto účely byla sestavená komise, která bude všechny výtvory hodnotit. Vítězi budou odměněni zajímavými cenami. Co tím mají autoři na mysli však zatím nebylo specifikováno.

Jak napovídá název článku, aplikace Themes je dostupná pouze pro majitele zařízení s modifikovaným Androidem Cyanogen, což jsou vedle lidí, kteří si ho do telefonu sami nainstalovali, také např. majitelé telefonů Oppo N1 nebo OnePlus One.

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře