Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyThe Witcher Battle Arena je free-to-play MOBA hra pro iOS, Android i...

The Witcher Battle Arena je free-to-play MOBA hra pro iOS, Android i Windows Phone

Velkolepé zakončení série Zaklínač není jediné eso, které má CD Projekt na příští měsíce schované v rukávu. Ještě před vydáním Zaklínače 3, které je plánováno na začátek příštího roku, bychom se totiž měli dočkat hry The Witcher Battle Arena. 

The Witcher Battle Arena je plánovaná free-to-play MOBA hra z prostředí Zaklínače, takže na bitevní pole bychom se mohli vrhnout s takovými postavami jako je Saskia of Aedirn, The Operator, Philippa Eilhart a Zoltan Chivay. Souboje dvou týmů pod hlavičkou externího studia Fuero Games by měly být krátké, šité na míru mobilní platformě. Rovnou tak můžeme zapomenout na dvaceti minutové souboje, které známe z Dota 2. Dá se očekávat, že odehrání jednoho zápasu nepotrvá déle jak 5 minut.

CD Projekt Red, které nad projektem drží ochrannou ruku, se dušuje, že The Witcher Battle Arena je stvořená tak, aby byla snadno pochopitelná pro nové hráče a dostatečně zajímavá pro ostřílené MOBA fanoušky. Vedle toho studio klade důraz na to, že hra bude skutečně free-to-play, nikoliv pay-to-win.

Vydání hry The Witcher Battle Arena bychom se měli dočkat ke konci tohoto roku. Potvrzená je verze pro iOS, Android i Windows Phone.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře