Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyThe Last of Us: Part II se opozdí. Vyjde až v květnu...

The Last of Us: Part II se opozdí. Vyjde až v květnu 2020

Společnost Sony vydala oznámení, ve kterém upozorňuje na odklad vydání pokračování postapokalyptické akce The Last of Us. Druhý díl měl vyjít už příští rok v únoru, nakonec si ale počkáme o něco déle.

Důvodem odkladu je, že studio Naughty Dog potřebuje víc času, aby dostálo kvalitě, na jakou jsou hráči zvyklí. Hry se tak nakonec dočkáme až 29. května, tedy o zhruba tři měsíce později.

Zatímco v prvním dílu postapokalyptického hitu se hráči ocitli v roli Joela, druhé dějství se bude primárně soustředit na Ellie, která mezitím dospěla. V traileru lze vidět brutální scény jako například mučení nahého člověka, nebo útoky zmutovaných lidí. Na hře studio Naughty Dog pracovalo dlouhých pět let, je tedy hodně na co se těšit.

The Last of Us: Part II vyjde exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. S velkou pravděpodobností se hra později objeví i na nadcházející pětce.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře