Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyThe Inviter: česká aplikace, která umí vytvořit dárek kdekoliv na světě

The Inviter: česká aplikace, která umí vytvořit dárek kdekoliv na světě

Začátkem měsíce byla v Praze oficiálně představena aplikace The Inviter, která přináší úplně nový způsob, jak udělat radost lidem, na kterých vám záleží, ať už jsou kdekoliv na světě.

Aplikace The Inviter umožňuje vytvořit a umístit dárek na jakékoliv místo na světě, resp. konkrétní GPS polohu. Obdarovaný obdrží prostřednictvím e-mailu či samotné aplikace výzvu k vyzvednutí dárku s přesným označením místa, kde je pro něj dárek uložen, ať už je to restaurace, obchod či konkrétní adresa. Stačí, aby se na dané místo dostavil se smartphonem s nainstalovanou aplikací The Inviter, která v momentě, kdy obdarovaný dorazí na určenou souřadnici, vygeneruje kód, který slouží jako potvrzení pro obchodníka a vydání dárku.

Posílat a přijímat lze dárky v hodnotě od 1 do 999 dolarů či euro. Příjemce dárku si jej musí vyzvednou do 1 roku. V případě, že tak neučiní, dostane ten, kdo dárek poslal, finanční částku zpět na svůj kredit v aplikaci.

„Naším cílem bylo zkombinovat pro uživatele smartphonů již známé a fungující platformy a technologie a nabídnout jim tak přirozené a elegantní řešení, jak jednoduše udělat radost blízkým, se kterými nejsou v každodenním kontaktu. Aplikaci však lze použít v celé řadě běžných situací, kdy člověk chce někomu jinému poslat drobnou pozornost, omluvu za to, že jde pozdě na schůzku, nebo ho jen třeba originálně pozvat na určité místo a zanechat mu tam malý či větší dárek,“ říká Šárka Vávrová, jedna ze čtyř zakladatelů The Inviter.

1 2 3

„Ať už chcete pozvat své přátele na kávu za rohem, kde mohou být za pár minut, svého obchodního partnera na steak v jeho oblíbené restauraci na druhé straně světa, nebo poslat svým rodičům pozvánku na dvě sklenky šampaňského k jejich zítřejšímu výročí svatby v jejich oblíbené restauraci přes celou Českou republiku, s aplikací The Inviter to zabere jen pár vteřin.”

Aplikace The Inviter ve verzi pro operační systém Android a iOS je k dispozici ke stažení v Google Play, respektive App Store.

[appbox appstore id1051303519]

[appbox googleplay com.theinviter.android]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře