Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyTestovací ROM s Androidem 4.1.2 pro mobil Sony Xperia P ke stažení

Testovací ROM s Androidem 4.1.2 pro mobil Sony Xperia P ke stažení

Na oficiální aktualizaci na Jelly Bean čekají i majitelé starších, ale přesto dobře vybavených mobilních telefonů. A tak jsme rádi, že dnes přinášíme dobrou zprávu všem uživatelům smartphonu Sony Xperia P. Testovací verze ROM s novým systémem pro tento model již existuje a je volně ke stažení.

V minulých hodinách se na web dostala ROM, určená internímu testování, s Androidem 4.1.2 Jelly Bean (sestavení 6.2.A.0.39). Protože se jedná o nefinální software, některé věci v něm chybí nebo nefungují.

Uvedení konečně hotového firmwaru bude záviset na pružnosti vývojářů společnosti Sony. Až eliminují všechny chybičky, nový systém vypustí do oběhu. Otázka je, jak dlouho to ještě bude trvat.

Pokud si Jelly Bean na vašem telefonu chcete vyzkoušet už nyní, máte možnost. Pamatujte ale, že instalaci provádíte na vlastní riziko.

Zdroj: XDA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře