Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyTesco Mobile rozšiřuje tarify a prodlužuje benefit dvojnásobného kreditu

Tesco Mobile rozšiřuje tarify a prodlužuje benefit dvojnásobného kreditu

Virtuální operátor Tesco Mobile rozšiřuje své tarify. Nový balíček Štědroňovi nabízí neomezené volání a SMS v síti Tesco Mobile za cenu 90 Kč na 30 dní. Při pořízení datového balíčku je pak aktivován zcela zdarma. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí využívat neomezené volání a SMS do všech sítí – pořídit si jej mohou díky slevě již od 50 Kč na týden podle toho, jaký datový balíček využívají.

„Díky novému balíčku pro neomezené volání v rámci sítě a tomu, že je dáván jako bonus k vybraným datovým tarifům, vycházíme vstříc zejména rodinám s dětmi, které představují velkou část našich uživatelů. Věřím, že touto nabídkou naše zákazníky potěšíme,“ říká Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile. „Zároveň jsme se rozhodli opět prodloužit nabídku dvojnásobného kreditu pro zákazníky s příslušnými SIM kartami.“

Pokud chce být například v kontaktu celá rodina, může si pro neomezené volání a SMS mezi sebou aktivovat na každém telefonním čísle pouze nový balíček Štědroňovi za 90 Kč na 30 dní. Nebo stačí mít i základní datový balíček Mini za 99 Kč na 30 dní a neomezené volání a SMS v rámci sítě je jako bonus zcela zdarma. Nové parametry tarifů jsou dle slov operátora velmi výhodné i pro ty, kdo chtějí mít možnost neomezeného volání a SMS do všech sítí – čtyři týdny společně s připojením k internetu vyjdou od 499 Kč do 749 Kč podle datového limitu. Nejčastěji zákazníci volí 0,5 GB dat – v takovém případě mají neomezený tarif za 559 Kč (bez vázání se smlouvou). Pokud jim data dojdou, datový limit si obnoví za poplatek 79 Kč.

Zákazníci, kteří zakoupili SIM kartu Tesco Mobile do 24. února 2015, mohou i nadále využívat výhody nabídky dvojnásobného kreditu, platnost byla prodloužena o další rok do 30. dubna 2019. Při každém dobití tak získají bonusový kredit ve stejné výši, jako je dobitá částka, platný po dobu třiceti dní. Do všech sítí díky tomu volají za bezkonkurenčních 1,25 Kč / minutu a SMS mohou posílat za 0,75 Kč. Pokud chtějí volat a posílat SMS v síti Tesco Mobile zdarma, stačí aktivovat jakýkoliv datový balíček, nebo dokoupit nový balíček Štědroňovi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře