Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTemple Run 2: Nejstahovanější hra všech dob dorazila na Windows Phone 8

Temple Run 2: Nejstahovanější hra všech dob dorazila na Windows Phone 8

Zábavná hříčka Temple Run 2 je nyní dostupná také pro Windows Phone. Hra funguje na jednoduchém principu: hráčova postavička běží neustále kupředu. Na hráči je, aby se úspěšně vyhýbal překážkám, přeskakoval propasti a samozřejmě správně odbočoval, aby hrdina nevyběhl z cesty.

Kromě běhání samotného budete v Temple Run 2 sbírat také mince, za něž se později kupují různá vylepšení. A na dráze se čas od času vyskytují také různá dočasná vylepšení, jako například nezranitelnost.

Hra pro spuštění vyžaduje operační systém Windows Phone 8 a 1 GB RAM. Chválu zaslouží povedená 3D grafika, podpora Xbox Live i bezproblémové ovládání.

Joe Belfiore, viceprezident Microsoftu a šéf divize Windows Phone, slibuje, že díky chystané aktualizaci běhačka Temple Run 2 bude dostupná také pro zařízení s polovinou operační paměti (512 MB), čili v budoucnu si zahrajete i na Lumii 520.

[appbox windowsphone 6fa921ac-1f29-42e8-9f65-e8da33fcada3]

QR_Temple_Run_2

TR2

Zdroj: WPCentral 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře