Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTempescope: Stroj na počasí, který můžete ovládat mobilem

Tempescope: Stroj na počasí, který můžete ovládat mobilem

Pakliže do bytu hledáte originální výzdobu, měli byste svou pozornost zaměřit na zařízení Tempescope. Jedná se o uzavřenou krychli, která vám přímo ve vašem bytě či domě vyčaruje jakékoliv počasí. 

Ke krychli náleží mobilní aplikace, skrze níž si můžete navolit hromadu věcí. Krychle umí nasimulovat počasí, které je na místě, kde se aktuálně nacházíte, ale i počasí na místech tisíce kilometrů vzdálených. Vedle toho se pak můžete vzdát akurátnosti a počasí v krychli navolit pouze podle své aktuální nálady. Tempescope zvládne nasimulovat déšť, bouřku, sluneční svit i mlhu. Jak rychle dokáže krychle počasí uvnitř sebe změnit bohužel známo není.

Zařízení Tempescope, respektive její tvůrce Ken Kawamoto se nyní uchází o vaši přízeň na crowdfundingových stránkách Indiegogo. Po přispěvatelích žádá rovných 398 000 dolarů, přičemž se podařilo vybrat již více jak polovinu. Do konce kampaně zbývá 22 dní. Jak se vám Tempescope líbí?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře