Temná hra Darklings je nově dostupná i pro Windows Phone


Temná hra Darklings je nově dostupná i pro Windows Phone

Velmi temná arkádová hra s prvky adventury Darklings se po svém několika měsíčním působení dostává z obchodu Applu i do Windows Phone Storu. Vedle skvělého herního zážitku si s sebou přibalila i exkluzivní obsah. 

Grafickým zpracováním se Darklings hodně podobá mobilním hitům Badland a Limbo. Také ona totiž vychází z kontrastů černé barvy na pozadí a tmavší černé barvy na popředí, což ji velmi sluší. Co se týče herní náplně, ta se od výše zmiňovaných her podstatně liší.

Úkolem hráče je zabíjet dotírající duchy a další příšery a to precizně a hlavně rychle prováděnými gesty. K zneškodnění jednoho je třeba nakreslit kolečko, k zneškodnění dalšího třeba ležatou osmičku a tak dále a tak podobně. Samozřejmě tempo hry se pomalu zvyšuje a tak stále kreslíte a nakonec vůbec nestíháte a hru třeba několikrát opakujete. Z toho vyplývá, že Darklings je spíše příjemnou oddechovkou na pár minut denně, nežli regulérní hrou, u níž byste mohli strávit celý večer. I když kdo ví.

Darklings je ve Windows Phone Storu k dispozici za 40 korun, ještě předtím, než si ji zakoupíte však můžete vyzkoušet trial verzi zdarma.

darklings-1

The app was not found in the store. 🙁
‎Darklings
‎Darklings
Vývojář: MildMania
Cena: 25,00 Kč+
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.