Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTellTale Games uveřejnilo oficiální trailer ke hře Minecraft: Story Mode

TellTale Games uveřejnilo oficiální trailer ke hře Minecraft: Story Mode

Vývojářské studio TellTale Games v průběhu Mineneconu 2015 uveřejnilo nové informace k připravované hře Minecraft: Story Mode a k tomu přidalo i trailer. 

TellTale Games se na špičku herní produkce vyšvihli epizodickou adventurou The Walking Dead. Od té doby hry tohoto typu vydávají jako na běžícím pásu a tak asi nikoho nepřekvapí, že i Minecraft: Story Mode bude takový. Hlavní důraz je kladen na příběh a na zdánlivé morální volby, při nichž si hráč rve vlasy z hlavy.

Co se týče hratelnosti, ta se omezí na přecházení mezi lokacemi a klikání, případně na triviální kombinování předmětů. K dispozici budou i akční části, ty se ale u TellTale Games obvykle smrskávají na včasné mačkání směrové šipky. Naštěstí pro nás, kvůli akci hry od TellTale Games nehrajeme a na to ostatní jsou tihle vývojáři opravdu mistři, i když jejich inspirace v poslední době trošku upadá. Doufejme, že se vzchopí a že to opět bude paráda.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře