Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPro televizory s Android TV je dostupná aplikace Qmedia

Pro televizory s Android TV je dostupná aplikace Qmedia

Společnost QNAP představila vylepšenou aplikaci Qmedia pro vysílání multimediálního obsahu. Jednoduše ji nainstalujte z Google Play do televizoru se systémem Android nebo set-top boxu a můžete začít zobrazovat fotografie, přehrávat hudbu a videa přímo ze zařízení NAS. Uživatelské rozhraní je navrženo co nejjednodušeji, takže není nutné cokoli složitě nastavovat.

„Společnost QNAP chce pro své uživatele usnadnit multimediální zábavu tím, že spojí více platforem,“ uvedl produktový manažer QNAP Bennett Cheng, „na základě naší dřívější aplikace pro Apple TV jsme postavili i aplikaci Qmedia Android TV. Má svěží nový vzhled, intuitivnější uživatelské rozhraní a mnoho nových funkcí, takže rodinám dokáže na chytrém televizoru zajistit kompletní multimediální zábavu.“

Qmedia lze nainstalovat na podporované televizní systémy se systémem Android. Aplikace podporuje funkce tří multimediálních aplikací QNAP: Video Station, Photo Station a Music Station. Mezi tyto funkce patří: kategorizace videí, online informace o filmech a televizních pořadech, titulky, procházení fotografických alb a prezentací nebo hudební seznamy.

[appbox googleplay com.qnap.qmediatv]

Aplikace je kompatibilní se všemi zařízeními Android TV 6.0 (nebo novějšími) a lze ji nainstalovat na podporovaná zařízení z Google Play. Aby byly uživatelům k dispozici funkce Qmedia, je nutné na místní QNAP NAS nainstalovat aplikace Video Station, Photo Station a Music Station.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře