Pro televizory s Android TV je dostupná aplikace Qmedia


Pro televizory s Android TV je dostupná aplikace Qmedia

Společnost QNAP představila vylepšenou aplikaci Qmedia pro vysílání multimediálního obsahu. Jednoduše ji nainstalujte z Google Play do televizoru se systémem Android nebo set-top boxu a můžete začít zobrazovat fotografie, přehrávat hudbu a videa přímo ze zařízení NAS. Uživatelské rozhraní je navrženo co nejjednodušeji, takže není nutné cokoli složitě nastavovat.

„Společnost QNAP chce pro své uživatele usnadnit multimediální zábavu tím, že spojí více platforem,“ uvedl produktový manažer QNAP Bennett Cheng, „na základě naší dřívější aplikace pro Apple TV jsme postavili i aplikaci Qmedia Android TV. Má svěží nový vzhled, intuitivnější uživatelské rozhraní a mnoho nových funkcí, takže rodinám dokáže na chytrém televizoru zajistit kompletní multimediální zábavu.“

Qmedia lze nainstalovat na podporované televizní systémy se systémem Android. Aplikace podporuje funkce tří multimediálních aplikací QNAP: Video Station, Photo Station a Music Station. Mezi tyto funkce patří: kategorizace videí, online informace o filmech a televizních pořadech, titulky, procházení fotografických alb a prezentací nebo hudební seznamy.

Qmedia
Qmedia
Vývojář: QNAP
Cena: Zdarma

Aplikace je kompatibilní se všemi zařízeními Android TV 6.0 (nebo novějšími) a lze ji nainstalovat na podporovaná zařízení z Google Play. Aby byly uživatelům k dispozici funkce Qmedia, je nutné na místní QNAP NAS nainstalovat aplikace Video Station, Photo Station a Music Station.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.