Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyTelefon Nokia Lumia 920 se stane hitem, napovídají výsledky ankety

Telefon Nokia Lumia 920 se stane hitem, napovídají výsledky ankety

Server WPCentral se zeptal ve své poslední anketě uživatelů na otázku, nad nákupem jakého telefonu s Windows Phone 8 uvažují? Lidé mohli hlasovat pro jedno ze čtyř zařízení. Hlasování nakonec vyhrála s velkým nástupem nová vlajková loď Nokie. Pořídit si ji plánuje přes 80 procent respondentů.

Uživatelé mohli mohli svůj hlas odevzdat zařízením Samsung ATIV S, HTC Accord a Nokia Lumia 820 a Lumia 920. 3903 hlasujících je rozhodnuto, že jejich příštím mobilem bude Lumia 920. Souboj o druhé místo již tak jednoznačný nebyl. Pro Lumii 820 hlasovalo 7,76 procenta uživatelů. Samsung ATIV S za ní zaostal jen nepatrně, rozhodlo se pro něj 7,44 procenta hlasujících.

Windows Phone 8 telefon od výrobce HTC si pak plánují pořídit necelé 4 procenta lidí. A pro jaký model byste se rozhodli vy? Vyhrála by u vás také Lumia 920?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře