Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTekken 7 Cup: česko-slovenský turnaj o hodnotné ceny

Tekken 7 Cup: česko-slovenský turnaj o hodnotné ceny

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s Czech Arcade oznámila oficiální česko-slovenský turnaj v bojovce Tekken 7. Finální klání se uskuteční 9. září v Praze a zúčastní se ho ti nejlepší hráči z České Republiky a Slovenska, kteří projdou kvalifikací.

Série sestává ze dvou online kvalifikací ve dnech 28. června a 23. července, následně se mohou hráči 12. srpna setkat offline na trnavské akci PG Way Major a 26. srpna v brněnském Gamer’s Pubu.

Hlavní turnaj se bude konat 9. září v Praze. Soutěžit se bude o 15 tisíc korun, sběratelské edice Tekkenu 7, sošky, klíčenky a další drobné předměty. Z dopolední kvalifikace postoupí 12 lidí do odpoledního finálového vyřazovacího pavouka, doplní je čtyři vítězové online a offline kvalifikací uvedených výše (vždy první místo). Pro účast v Praze není nutná účast na kvalifikačních turnajích, ovšem vítězství v nich vám může značně usnadnit cestu turnajem.

Další detaily o celé akci se dozvíte během příštího týdne na webu tekken7.cz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře