Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTankBowl: týmy USA a SSSR se utkají ve World of Tanks

TankBowl: týmy USA a SSSR se utkají ve World of Tanks

Po loňském velmi úspěšném turnaji, v němž si to rozdaly týmy Německa s USA, je populární konzolový TankBowl zpět. Tentokrát na Ameriku čeká jejich odvěký nepřítel z dob studené války, Sovětský svaz.

Chcete-li se zúčastnit soutěžního klání TankBowl, stačí k tomu vlastně velmi jednoduchý krok. Hráči musí dokončit zkušební testy v době od 15. ledna do 4. února. Během těchto testů si tankisté mohou zajistit svoje místo buď týmu USA, nebo na straně SSSR.

Ti hráči, kteří dokončí akci Tryouts, pak postoupí začátkem února do vítězné čtyřdenní akce nazvané TankBowl. Právě zde mohou získat cenné herní předměty a zajímavé bonusy.

Účast v klání je velmi snadná. Tankista si vybere národ, který chce podpořit v TankBowlu a bitev se zúčastňuje s jakýmkoliv americkým nebo sovětským tankem Tier III a vyšším. Během těchto soubojů tzv Tryouts budou rozdělovány body. Hráč, který pro svoji stranu získá 100 bodů, pak bude moci bojovat ve finálovém TankBowlu.

Pro nejlepší hráče, kteří se kvalifikují, začíná čtyřdenní TankBowl již 1. února. Každý den během TankBowlu získávají hráči body za zkušenosti získané v bitvách pro více hráčů s tanky Tier III-Tier X z jejich zvolené země (USA nebo SSSR). Tankisté, kteří získávají 110 a více bodů, budou odměněni prestižní medailí MVP USA nebo MVP USSR. Země s nejvyšším průměrným splněním vyhrává TankBowl.

Všichni hráči daného národa, kteří hru alespoň jednou dokončí, obdrží balík „Champion M4 Sherman“ včetně jedinečného znaku 2018 Champion Emblem. Prohrávající tankisté pak straně Champion M4 Sherman získají alespoň slevu.

Pro všechny hráče jsou od 15. ledna k dispozici dva speciální TankBowl tanky: US Tier VIII těžký tank Patriot T26E5 a ruský Tier VIII těžký tank Object 252U Defender. Oba stroje přesně definují sílu a potenciál své země.

Celý TankBowl event je k dispozici exkluzivně pro konzolové hráče. Zahrají si jej tak majitelé konzolí Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, PlayStation 4 a ve 4K rozlišení s HDR podporou pak hráči s Xbox One X and PlayStation 4  Pro.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře