Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyTakhle bude vypadat. OnePlus 6 se ukazuje na zivé fotografii

Takhle bude vypadat. OnePlus 6 se ukazuje na zivé fotografii

Po uniku specifikací a několika oficiálních teaserech se konečně můžeme podívat na to, jak chystaný OnePlus 6 ve skutečnosti vypadá. Fotografie potvrzuje přítomnost výřezu v horní části displeje i nadupanou výbavu.

Letošní OnePlus dostane označení 6 a měl by být opravdovou konkurencí těm nejlepším smartphonům na trhu. Dostane totiž ten nejvýkonnější procesor pro mobily s Androidem – Snapdragon 845. To ostatně potvrzuje i první živá fotografie.

Už delší dobu víme, že OnePlus 6 bude mít velký displej s tenkými postranními rámečky a výřezem v horní části, který však softwarově půjde schovat, což nedávno potvrdil šéf společnosti Pete Lau. Zadní strana „šestky“ se pak stane domovem duálního fotoaparátu, uvnitř přístroje se mají nacházet 8 GB RAM a 64 GB, 128 GB či 256 GB uživatelské paměti.

Základní variantu OnePlus 6 s 64GB úložištěm a 6 GB RAM si má výrobce cenit zhruba na 10 500 Kč, provedení 128 GB/8GB RAM má stát 12 500 Kč a vrcholná verze 256 GB/8GB RAM přijde na 14 500 Kč.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře