Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTak jsme se konečně dočkali! Fio banka uvedla aplikaci Smartbroker pro investování...

Tak jsme se konečně dočkali! Fio banka uvedla aplikaci Smartbroker pro investování prostřednictvím smartphonů s Androidem

Fio banka zdarma zpřístupnila zcela novou aplikaci pro aktivní investování přes chytré telefony s operačním systémem Android. Verze pro telefony iPhone s operačním systémem iOS bude následovat, stejně jako verze pro tablety s oběma uvedenými operačními systémy.

Klienti nyní mají možnost investovat i prostřednictvím chytrého telefonu. Díky aplikaci Smartbroker mohou nonstop sledovat kurzy cenných papírů a zpravodajství Fio banky nebo nakupovat a prodávat cenné papíry on-line.

Aplikace Smartbroker nabízí tyto hlavní funkce:

  • Přehled aktuálních kurzů cenných papírů, vývoj v čase (grafy).
  • Nákup a prodej, inteligentní pokyny.
  • Zobrazení portfolia klienta, aktuálního stavu na účtu, realizovaných pokynů a obchodů.
  • Aktuální zpravodajství Fio banky

Klienti jistě ocení, že si mohou službu sami nastavit v aplikaci e-Broker a volit mezi plným a ?read-only? přístupem. Fio banka však vyšla vstříc i těm, kteří o využití jejích služeb teprve uvažují ? tito zájemci si mohou funkce pro aktivní správu investic vyzkoušet prostřednictvím demoverze.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Smartbroker/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře