Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyTajemství úspěchu Samsungu odhaleno, v jeho laboratořích pracují mimozemšťané!

Tajemství úspěchu Samsungu odhaleno, v jeho laboratořích pracují mimozemšťané!

Přemýšleli jste někdy, kdo stojí za všemi těmi bezva nápady a revolučními technologiemi korejského výrobce? Krátké video dává na tuto otázku jasnou odpověď. Se Samsungem spolupracují mimozemšťané! Odkud jsou a kdy na naší planetu přiletěli, ale nevíme!

Samsung na svém kanálu na YouTube publikoval první teaser k chystanému 53. ročníku veletrhu zábavní a spotřební elektroniky IFA v Berlíně, kde od 6. do 11. září bude prezentovat přes 1440 vystavovatelů.

Jak se ukazuje, humor největšího výrobce chytrých mobilních telefonů na světě neopouští ani několik hodin před jeho zahájením. Aby také ano, jedním z hlavních magnetů aktuálního ročníku budou totiž chytré náramkové hodiny Galaxy Gear.

Technologický gigant netrpělivě očekávanou novinku představí už ve středu během novinářských dnů. Podle nepotvrzených informací mají být hodinky vybavené obrazovkou s úhlopříčkou 3,0 palce, k tomu nabídnou také integrované reproduktory a kameru s rozlišením čtyři megapixely.

V Berlíně dojde také k odhalení třetí generace pracovního nástroje Galaxy Note, která dostane výkonnější hardware, rozměrnější displej a zákazníkům nabídne pravděpodobně i některé nové funkce, které jim usnadní práci.

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. „Přemýšleli jste někdy, kdo stojí za všemi těmi bezva nápady a revolučními technologiemi korejského výrobce? Krátké video dává na tuto otázku jasnou odpověď.“

    Aké napady? Ved všetko sú to nápady druhých výrobcov čo sasmung len krásne. Samsung nie je inovator ,ale zlodej.

  2. To je docela pech, když dělaj founy „Designed for humans“ ani vlastní nápady nevyužijou. 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře