Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyTahová strategie Metro 2033: Wars je nyní k dispozici pro Android a...

Tahová strategie Metro 2033: Wars je nyní k dispozici pro Android a iOS

Ruský knižní postapokalyptický bestseller Metro 2033 má další herní adaptaci. Tentokrát se však nejedná o first-person střílečku pro PC a konzole, ale o tahovou strategii se survival prvky pro mobily. 

V Metro 2033 Wars se staráte o skupinu přeživších, bojujete s nepřátelskými skupinami a mutanty a také se tmou. Hra je zasazená do otevřeného herního světa, respektive moskevského metra. Tam se totiž v knize Metro 2033 Dmitri Glukhowského ukryli poté, co na Zemi explodovala ničivá nukleární hlavice.

Jelikož je hra citelně políbená také žánrem survival, se svou skupinkou budete v metru hledat důležité zásoby a pokud to bude možné, všem hrozícím nebezpečím se z dálky vyhnete. Modří už vědí, že nábojů a zbraní v metru nikdy není dost a že každý škrábanec nakonec může vyústit v pořádnou katastrofu.

Metro 2033: Wars je vedle Windows Phone 8 dostupná také pro mobily s Androidem a iOS. Cena na těchto platformách byla stanovena na 7,99 eur (cca 220 Kč).

[appbox googleplay com.tapstargames.metro2033]

[appbox appstore 1053276040]

[appbox windowsstore appid 9wzdncrdf5g3]

metro2033

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře