Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyTady něco není v pořádku. Smartphone Xiaomi Mi-3 dosáhl v benchmarku AnTuTu...

Tady něco není v pořádku. Smartphone Xiaomi Mi-3 dosáhl v benchmarku AnTuTu skóre 84 000 bodů

Je nepsaným pravidlem, že několik měsíců po vydání vlajkové lodi v podobě Galaxy S začne Samsung prodávat zařízení z modelové řady Galaxy Note. Přesto, že třetí generace obrovského křížence smartphonu a tabletu zatím představena nebyla, už o sobě dává hlasitě vědět v benchmarku AnTuTu.

Předsériový vzorek s krycím označením GT-N7200 využíval procesor s taktem 1,6 GHz (nejspíše Exynos 5 Octa) a systém Android ve verzi 4.3.

Takt mikroprocesoru se nejspíše ale ještě o něco zvýší, než se Galaxy Note III dostane do prodeje. Chystaný tabletofon dosáhl v AnTuTu výsledku 27 916 bodů.

Druhým zařízením, k jehož představení dosud nedošlo, je čínské dělo Xiaomi Mi-3. To by mohlo obsahovat GPU Adreno 330 a procesor Snapdragon 800 s kvartetem jader typu Krait 400, které tikají na frekvenci 2,1 GHz.

Výsledek přesahující 84 000 bodů nicméně naznačuje, že něco není v pořádku. Nejvýkonnější smartphony na trhu včetně Galaxy S4 dosahují totiž čtyřikrát nižšího skóre.

V každém případě výsledek v databázi populárního benchmarku naznačuje, že Xiaomi Mi-3 by mělo mít displej s úhlopříčkou 4,3 až 5 palců a Full HD rozlišením.

MI3Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře