Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTablet Media spustí tři nové tituly pro tablety s iOS a Androidem

Tablet Media spustí tři nové tituly pro tablety s iOS a Androidem

Vydavatelství Tablet Media v listopadu začne vydávat další čistě tabletová periodika Dotyk Styl Royal, Dotyk Styl Bydlení a Dotyk Byznys. Magazíny budou ke stažení zdarma do mobilních zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Měsíčník o historii a současnosti královských rodů Dotyk Styl royal se zaměří na život moderní šlechty, přinese informace o královských rodinách a významných událostech v jejich životech, potomcích šlechticů v České republice a chybět nemají ani zprávy o šlechtickém životním stylu. Měsíčník připravuje autorka blogu o královských rodech Michaela Ducháčková.

Dotyk Styl Bydlení vyjde 10. listopadu se tematicky zaměří na oblast architektury, designu a vybavení domů, bytů i kanceláří. Články nabídnou rovněž virtuální prohlídky, videa a fotogalerie. Měsíčník připravuje Marie Lucová, která v uplynulých šestnácti letech pracovala v týdeníku Ekonom a nyní spolupracuje s měsíčníkem Moderní řízení, Lidovými novinami a tabletovým týdeníkem Dotyk.

Jednou týdně bude vycházet Dotyk Byznys a jeho cílem je poskytnout přehled nejpodstatnějších témat a událostí v české i zahraniční ekonomice a byznysu. Mezi jeho informační zdroje patří prestižní periodika jako například The Economist, Le Monde nebo Le Nouvel Economist. Týdeník vede Libor Akrman, který od roku 2001 pracoval ve vydavatelském domě Economia, kde sedm let vedl ekonomickou rubriku serveru iHNed.cz. K dalším zkušenostem patří například rozjezd podnikatelského portálu ProByznys.info a od loňského podzimu působil jako editor Hospodářských novin.

Vydavatelství Tablet Media bylo založeno v lednu 2013, od loňského května vydává tabletový magazín Dotyk. V čele vydavatelství stojí mediální manažer Michal Klíma a ředitelka redakcí Eva Hanáková.

crop-697990-tbalet_603x290

Zdroj: ČTK

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře