Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile zveřejnil ceny nových iPhonů. Předprodej spustí zítra

T-Mobile zveřejnil ceny nových iPhonů. Předprodej spustí zítra

Operátor zahájí prodej nového iPhone 6s a iPhone 6s Plus v pátek 9. října. Předobjednat si svůj vytoužený model však mohou zákazníci s prodloužením či uzavřením smlouvy na dobu určitou již zítra, od středy 7. října (maximálně dva kusy na osobu). T-Mobile v tu dobu již bude mít dodané zboží naskladněno, předejde se tak loňským dlouhým čekacím lhůtám.

Nedočkavci si pak pro telefon budou moci zajít v pátek brzy ráno od 7 do 9 hodin na značkovou prodejnu na Národní v Praze. Připraveno zde bude 50 modelů bez závazku (1 kus na osobu), včetně růžovozlaté varianty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zákazníci mohou telefon získat již od 1 Kč s využitím splátkování bez navýšení, zbylá částka se rozloží do pravidelných měsíčních splátek. K dispozici bude iPhone 6s s pamětí 16, 64 i 128 GB, verze 6s Plus pak v 64 a 128 GB variantě. Oba modely vyžadují nano SIM kartu. Ve výběru barev nechybí novinka v růžovozlatém provedení (16 a 64 GB).

tmobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře