Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile zlevňuje StreamOn v době v době olympiády za 49 Kč

T-Mobile zlevňuje StreamOn v době v době olympiády za 49 Kč

Za akčních 49 Kč na měsíc si mohou zákazníci aktivovat službu StreamOn, která umožňuje přehrávat neomezeně hudbu a video prostřednictvím podporovaných aplikací bez čerpání datového balíčku. Zvýhodněná cena je platná pro aktivace od 9. do 25. února, tedy v období olympijských her.

Všichni nefiremní zákazníci T-Mobile tak mohou například kdekoliv sledovat Český olympijský tým na Hrách v jihokorejském Pchjongčchangu prostřednictvím operátorovy aplikace Mobilní TV, která ve své programové nabídce zahrnuje také sportovní kanály ČT Sport, Eurosport 1 a Eurosport 2. Z audio aplikací v balíčku StreamOn fanoušky olympijských sportů potěší aplikace iRozhlas. Český rozhlas chystá v aplikaci po dobu olympiády speciální stanici, která se událostem na sportovištích v Pchjongčchangu bude věnovat. Úplný výpis podporovaných aplikací StreamOn je k dispozici na t-mobile.cz/streamon.

StreamOn za akční cenu lze aktivovat v období od 9. do 25. února, cena je pro paušální zákazníky platná jak pro probíhající zúčtovací období (účtuje se poměrná část), tak pro jedno další následující zúčtovací období. U Twist karet je cena platná pro jedno období, tzn. 30 dnů. Po skončení akční nabídky bude služba automaticky obnovena za plnou cenu (249 Kč), pakliže si ji zákazník na základě upozornění nezruší.

Mobilní televizi si mohou aktivovat všichni paušální zákazníci T-Mobile a to na dobu už od 1 měsíce. Využití aplikace Mobilní TV je zároveň v ceně všech tarifů T-Mobile TV.

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře