Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile spustí vlastní internetovou televizi. Zákazníky mají nalákat desítky televizních stanic

T-Mobile spustí vlastní internetovou televizi. Zákazníky mají nalákat desítky televizních stanic

Společnost T-Mobile Česká republika představila svoji internetovou televizi s názvem T-Mobile TV. Služba na bázi IPTV bude oficiálně spuštěna 4. dubna a zákazníkům přinese nabídku až 130 programů.

T-Mobile TV bude klientům nabízet tři televizní tarify. Základ přinese za 399 Kč/měsíc 70 kanálů, Standard bude stát 499 Kč/měsíc a nabídne 100 stanic, s tarifem Premium za 899 Kč/měsíc pak zákazníci získají možnost sledovat až 130 kanálů, z toho více než 30 v HD kvalitě.

Služba nabídne mimo jiné funkci i zpětného zhlédnutí až 48 hodin, nahrávání a garanci spokojenosti 30 dní. Náročnější uživatelé si budou moci také objednat některý ze šesti tematických balíčků nebo přístup do Videotéky.

K tomu bude ale zapotřebí podle informací operátora stabilní a neomezené připojení o rychlosti aspoň 5 Mbit/s. T-Mobile nabízí dva tarify pevného internetu (Standard a Premium), nicméně televizi bude možné provozovat na jakémkoli vhodném internetovém připojení od libovolného poskytovatele.

1

V rámci speciální promo akce poskytne operátor všem klientům, kteří si IPTV aktivují do 30. června, slevu 100 Kč na měsíční paušál po celé smluvní období a navíc přidá i balíček HBO Základ včetně přístupu na HBO GO na šest měsíců.

Pro sledování T-Mobile TV na klasických televizorech je potřeba speciální set-top-box, který lze pořídit za 1 Kč. Uživatel se ale musí upsat operátorovi na 23 měsíců a za každý z nich pravidelně platit částku 100 Kč. Jde tedy o jakousi formu splátek, dohromady vyjde set-top box na 2301 Kč.

2

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře