Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile spouští předprodej telefonů iPhone 6 a 6 Plus

T-Mobile spouští předprodej telefonů iPhone 6 a 6 Plus

Prodej nových iPhonů T-Mobile zahájí tradičně o půlnoci, v noci ze čtvrtka na pátek 24. října v Praze a v Brně. V obou městech se navíc bude soutěžit o dva iPhony 6 s 16 GB paměti.

Jablíčkáři, kteří o půlnoci 24. října nemohou na prodejny, dávají přednost nákupu z pohodlí domova či si jen chtějí zajistit větší šance telefon získat, dostávají šanci objednat si novinku dokonce o tři dny dříve, tedy od dnešního dne (s předpokládaným doručením kurýrem až domů od 29. 10. 2014 (dle dodávky od výrobce)).

Počty kusů jednotlivých modelů pro zahájení prodeje však nebyly do vydání tiskové zprávy operátorem potvrzeny.

„T-Mobile chce skalním fanouškům samozřejmě dopřát i tuto novinku, tentokrát však i s předprodejem. Ani letos nechybí atraktivní půlnoční akce, kterou zpestří nejen protagonisté z reklam, ale i zajímavá soutěž,“ říká František Mala, výkonný ředitel segmentu rezidentních zákazníků v T-Mobile.

Bližší informace případní zájemci naleznou na webových stránkách www.t-mobile.cz/iphone-6. S ohledem na očekávaný zájem o nové telefony a jejich omezené množství, operátor upozorňuje na odstávku systémů (včetně e-shopu) během víkendu 24.–27. října, více zde.

518

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře