Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyT-mobile představil pět nových datových Twist balíčků

T-mobile představil pět nových datových Twist balíčků

Operátor připravil pro zákazníky pět nových Twist balíčků, z nichž by si měl vybrat každý. Internet na týden+ a Internet na měsíc+ přinášejí navíc, na rozdíl od variant bez „+“, neomezený přístup na sociální sítě. Další tři týdenní balíčky označené jako „Pohromadě“ kombinují hlas, data a SMS.

Nová nabídka platí od 24. srpna 2015. Stávající balíčky pro volání zůstávají beze změny.

„T-Mobile v současné době pokrývá superrychlým internetem již 95 % populace. V souvislosti se stoupajícím pokrytím LTE a vyšší penetrací chytrých telefonů se logicky zvyšuje i poptávka Twist zákazníků po vhodných datových balíčcích,“ říká Tomáš Ryšavý, ředitel pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Po dubnovém spuštění balíčků s neomezeným voláním a květnovém obohacení datových balíčků tak nyní přicházíme s dalšími novinkami pro Twist klienty.“

Nabídka zaměřená na potřeby fanoušků sociálních sítí s neomezeným přístupem na Facebook, Twitter a další sítě nově přináší dva datové balíčky:

  • Internet na týden+ s datovým limitem 50 MB za 99 Kč/týdně
  • Internet na měsíc+ s limitem 500 MB za 399 Kč/měsíčně

Balíčky Internet na týden a Internet na měsíc zůstávají zachovány ve stávající podobě.

Pro zákazníky, kteří se nechtějí omezovat výběrem mezi voláním nebo daty, pak přináší tři týdenní balíčky kombinující volání, data a, v jednom případě, SMS: Pohromadě MINI, Pohromadě STANDARD a Pohromadě MAX (blíže viz tabulka).

5as

Zákazníci si balíčky mohou objednat pomocí bezplatné SMS, samoobsluhy Můj T-Mobile a některé z nich i pomocí úvodní stránky pro využití dat.

Zdroj: T-Mobile TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře