Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyT-Mobile bude mít o víkendu odstávku, nepojede samoobsluha

T-Mobile bude mít o víkendu odstávku, nepojede samoobsluha

Další vlna přechodu na nový systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) spojená s plánovanou odstávkou některých služeb proběhne už tento víkend. Operátor se za případné komplikace zákazníkům předem omlouvá.

Stávající služby T-Mobile včetně volání, SMS a možnosti aktivovat vybrané datové balíčky (včetně roamingového) budou v uvedeném období fungovat bez omezení. V rámci odstávky však bohužel nebude možné přes samoobsluhu Můj T-Mobile, hlasový automat ani SMS kódy přijímat a realizovat požadavky typu aktivace nových služeb či změny v nastavení vč. případné deaktivace služeb, výměny SIM karet nebo aktivace či deaktivace balíčků s neomezeným voláním v rámci kampaně Volánky pro uživatele předplacených karet Twist.

V omezeném provozu budou fungovat také Zákaznické centrum a Značkové a Partnerské prodejny. Asistenti budou moci poskytovat pouze základní informace a zpracovávat požadavky typu blokace karty z důvodu ztráty/krádeže. Odstávka se dotkne i klientů virtuálních operátorů v síti T-Mobile (virtuálové bývalé GTS, MOBIL.CZ, RWE Mobil a PREmobil), rovněž značky Kaktus.

Operátor žádá své zákazníky, aby si v případě potřeby s předstihem změnili stávající nastavení služeb, případně včas aktivovali služby, které chtějí v době odstávky používat. Přechod na nový CRM je zásadní a nutnou technologickou změnou, která pomůže zkvalitnit obsluhu klientů T-Mobile i zavádění nových služeb.

Detailní informace zákazníci naleznou na internetové stránce www.t-mobile.cz/odstavka.

GetThumbNail1

Zdroj: T-Mobile TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře