Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySygic vydal první navigaci pro řidiče taxislužeb – Sygic Taxi Navigation

Sygic vydal první navigaci pro řidiče taxislužeb – Sygic Taxi Navigation

Společnost Sygic představuje novou aplikaci Sygic Taxi Navigation, kterou si lze stáhnout do smartphonů s operačním systémem Android. Dle vývojářů je přizpůsobena potřebám řidičů taxislužeb v evropských městech. Její nespornou výhodou je, že může být integrována i do systémových řešení třetích stran.

Zatímco většina navigačních aplikací vyžaduje internetové připojení, Sygic Taxi Navigation využívá offline mapy, které jsou uloženy přímo v zařízení uživatele. Řidič tak neztratí spojení ani v případě ztráty signálu.

Mezi výhody Sygic Taxi Navigation patří také speciální jízdní pruhy pro řidiče taxíků či zobrazování čísel domů, díky čemuž se jim nestane, že budou na své klienty čekat někde jinde. Navigace pak dokáže na základě historických dopravních dat i vypočítat nejefektivnější trasu v každou hodinu během dne.

Funkce Sygic Taxi Navigation:

  • Offline mapy uložené přímo v telefonu bez potřeby internetového připojení
  • Optimalizované mapy pro potřeby řidičů taxislužeb
  • Optimalizace trasy na základě dopravní situace a historických dopravních dat
  • Očekávaný čas příjezdu
  • Aktualizace map na tři roky zdarma

„Využili jsme naše zkušenosti z budování vedoucí globální navigační aplikace Sygic GPS Navigation a přinesly řešení pro profesionální řidiče taxislužeb přizpůsobené pro jejich specifické potřeby, řekl CEO společnosti Sygic, Michal Štencl.

Navigace Sygic Taxi Navigation je dostupná na Google Play a e-shopu Sygicu s tříletou aktualizací map za 64,99 € (aplikaci si lze zdarma vyzkoušet po dobu 7 dnů).

[appbox googleplay com.sygic.taxi]

dach

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře