Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySygic představuje bezplatnou funkci Flight Tracker pro aplikaci Family Locator

Sygic představuje bezplatnou funkci Flight Tracker pro aplikaci Family Locator

Společnost Sygic uvedla, že všichni uživatelé její oblíbené aplikace Family Locator budou mít přístup k přepracované funkci Flight Tracker. Díky ní mohou rodiče sledovat své děti, ať už se nacházejí kdekoli na světě.

GPS aplikace společnosti Sygic pokrývá až na několik málo ostrovů celou planetu. Zásluhou spolupráce se společností FlightAware umožňuje informovat rodiny o odletu, příletu, zpoždění nebo zrušení letu bez nutnosti GPS signálu nebo datového připojení. Tato nová aktualizace znamená, že se Family Locator stala první aplikací na světě, která rodinným příslušníkům nabízí bezplatné informace o letu. Uživatelé nyní mohou sledovat své příbuzné, ať jsou kdekoli.

„S tím, jak se neustále rozšiřují možnosti cestování pro všechny, je čím dál žádanější mít k dispozici způsob komunikace mezi rodinnými příslušníky nacházejícími se kdekoli na světě,“ prohlásil Michal Štencl, CEO a zakladatel společnosti Sygic. „Jsme rádi, že pomocí aplikace Family Locator a funkce Flight Tracker můžeme zajistit rodinám klid a jistotu, když jsou jejich příbuzní na cestách.“

Android Flight Tracker 3 Android Flight Tracker 1 Android Flight Tracker 2

Aplikace Family Locator, která je zdarma dostupná pro platformy iOS i Android, se může pochlubit celou řadou bezplatných funkcí a také exkluzivními možnostmi pro prémiové uživatele. Mezi funkce nabízené zdarma patří přehled o letech poskytující základní informace o letu; zjištění polohy v reálném čase; upozornění na nahlášení polohy a nouzové zprávy SOS; upozornění na bezpečné a nebezpečné zóny a bezplatné zasílání zpráv. Uživatelé verze Premium budou mít nyní k dispozici podrobnější informace o letech a sedmidenní historii uvádějící polohu a pohyb osob blízkých uživatelům.

[appbox appstore id588364107]

[appbox googleplay com.sygic.familywhere.android]

iOS Flight Tracker 1 iOS Flight Tracker 2 iOS Flight Tracker 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře