Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySygic jako TOP navigace v nově otevíraném Huawei AppStore

Sygic jako TOP navigace v nově otevíraném Huawei AppStore

Sygic GPS Navigace, na kterou se spoléhá již 200 milionů uživatelů po celém světě, byla představena jako aplikace číslo jedna v kategorii navigací obchodu s aplikacemi Huawei AppStore, který bude v dohledné době spuštěn v Evropě.

V Huawei AppStore budou nabízeny dvě aplikace Sygic, konkrétně to je Sygic GPS Navigace a Fuelio. První z nich, Sygic GPS Navigace, je nejlépe hodnocenou aplikací ve své kategorii. Tato navigace, která je k dispozici ve více než 200 zemích a zároveň ve více než 40 jazykových verzích, je celosvětově nejpokročilejší navigační aplikací využívající celé řady inteligentních navigačních funkcí, například off-line mapy a jednoduché uživatelské rozhraní.

Druhý zástupce, Fuelio, je jednoduchá a snadno použivatelná aplikace, se kterou mohou řidiči ušetřit své finance sledováním výdajů, například proběh vozidla, provádění jeho servisu a spotřebu paliva.

Huawei AppStore, který v současnosti patří k největším a nejrychleji rostoucím v Číně, je dodáván již nainstalovaný na všech mobilních telefonech Huawei. V roce 2017 obchod expandoval do Evropy, Austrálie, Asie a Afriky, vstup na trhy zbytku světa je plánován v roce 2018; poté to bude skutečně globální obchod pro systém Android.

Na rozdíl od jiných obchodů s aplikacemi, Huawei nabízí pouze to nejlepší na trhu, kdy nové aplikace jsou revidovány Huawei týmem pro aplikace. Aby se aplikace mohly kvalifikovat k prodeji, musejí dosáhnout a trvale udržovat vysoké hodnocení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře