Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySwiftKey zamíří na iOS, ale zatím jen jako aplikace pro poznámky

SwiftKey zamíří na iOS, ale zatím jen jako aplikace pro poznámky

Podle twitterového účtu @evleaks se v App Store objeví aplikace SwiftKey. Nebude se však jednat o náhradu nativní klávesnice v iOS, ale o poznámkovou aplikaci, ve které budeme moci text s využitím efektivního systému napsat.

Pakliže budeme informacím notorického odhalovače, který působí na Twitteru, věřit, nová aplikace se bude oficiálně jmenovat SwiftKey Note. Zatím však není známo, kdy se v App Store objeví. K vydání může dojít za několik týdnů nebo měsíců. V tuto chvíli to možná sami nevědí ani samotní vývojáři.

Klávesnice SwiftKey se díky své podpoře gest a špičkové predikci stala velmi oblíbenou u uživatelů s Androidem, kde se k dnešnímu dni může pochlubit jedním až pěti miliony instalací.

Majitelé jablečných zařízení se ale budou muset spokojit „pouze“ s poznámkovou aplikací, systém iOS měnit vzhled a typ klávesnice totiž stále neumožňuje.

swiftkey-note-iosZdroj: Twitter

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře