Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySvěží vítr v nejvyšší třídě. HTC začalo v Česku prodávat svou novinku...

Svěží vítr v nejvyšší třídě. HTC začalo v Česku prodávat svou novinku One X+

Společnost HTC včera zahájila prodej mobilního telefonu One X+, který poskytne nejvyšší výkon z celého produktového portfolia společnosti. Nový model nabízí Android ve verzi 4.1 Jelly Bean a vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+. Zakoupit jej lze v černém provedení s červenými detaily u vybraných prodejců za doporučenou cenu 15 999 Kč včetně DPH.

HTC One X+ je osazen čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 taktovaným na 1,7 GHz a interní úložiště se zvětšilo na 64 GB. O delší výdrž oproti předchozímu modelu se stará baterie s kapacitou 2100 mAh. Vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+ uživatele potěší lepší plynulostí. Aplikace Kamera pak nabízí dva nové režimy pro fotoaparát.

Prvním z nich je autoportrét pro přední kameru, který pomůže se zachycením kvalitní fotografie při rozeznání obličeje. Druhým režimem je tzv. ?Prohlídkový mód?, při němž lze fotit za použití tlačítka pro uzamčení obrazovky.

Pomocí služby HTC Get Started lze telefon při prvním spuštění nastavit prostřednictvím webového prohlížeče přímo v počítači. Nový model také podporuje technologii Beats Audio.

HTC ONE X+

  • čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3, 1.7 Ghz
  • operační systém Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Sense 4+
  • 4,7 palcový displej Super LCD 2 s HD rozlišením a krycím sklem Gorilla Glass
  • 64GB interní úložiště pro uživatelská data
  • osmimegapixelový fotoaparát s podporou dedikovaného procesoru HTC ImageChip

One X

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře