Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkySupertelefon LG G2 dostane Android 4.4 KitKat ještě letos

Supertelefon LG G2 dostane Android 4.4 KitKat ještě letos

Z interní dokumentace francouzského operátora SFR vyplývá, že smartphone LG G2 se nejnovější verze operačního systému Android dočká velmi brzy. Pokud se zveřejněné informace zakládají na pravdě, oznámení o dostupnosti aktualizace by první telefony měly obdržet již tento nebo příští měsíc.

Smartphone LG G2 se tedy pravděpodobně stane jedním z mála přístrojů, které update s Androidem 4.4 KitKat obdrží ještě letos. Celé by to dávalo smysl, uvážíme-li, že Nexus 5 pro Google opět vyrobila firma LG a oba přístroje si jsou po hardwarové stránce velmi podobné.

Co se týče dalších výrobců, tak HTC oznámilo, že top model One určený pro americký trh může s aktualizací počítat do 90 dní.

Samsung pak testuje novou verzi Androidu pro modely Galaxy S4 a Galaxy Note 3. Konkrétní datum, kdy k jejímu vydání dojde, ale zatím nepadlo.

lg-g2-kitkat-leak-sfr-copyZdroj: TechnoBuffalo

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře