Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyStylový sportovní náramek Huawei Band 4 míří do prodeje

Stylový sportovní náramek Huawei Band 4 míří do prodeje

Huawei Band 4 je sportovní náramek s barevným dotykovým displejem a funkcí kontinuálního snímání srdečního tepu. Samozřejmostí je zvýšená odolnost, takže si s ním můžete bez obav i zaplavat a velkým lákadlem je i klasický nabíjecí konektor, což usnadňuje dobíjení.

Náramek se ovládá pomocí dotykového AMOLED displeje s úhlopříčkou 0,96 palce s rozlišením 160 × 80 bodů a na jedno nabití má vydržet až 9 dní. Pohodlné je nabíjení, stačí totiž Band 4 jednoduše rozpojit a dobít přes vestavěný velký USB konektor (samec).

Band 4 nabízí nepřetržité snímání srdečního tepu pomocí TruSeenTM3.0 a zvládá také monitorovat hladinu kyslíku v krvi a spánkovou aktivitu uživatele. Kromě toho změří kroky a všemožné sportovní aktivity, a dokonce vás bude informovat i o příchozích notifikacích nebo o uživateli, který vám právě volá.

Huawei Band 4 je na českém trhu dostupný ve třech barevných provedeních – Graphite Black (černá), Sunrise (oranžová) nebo Pearl White (bílo-růžová). Doporučená cena je stanovena na 999 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře