Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyStydíte se za svoji angličtinu? S mobilní aplikací BababuCity ji vypilujete k...

Stydíte se za svoji angličtinu? S mobilní aplikací BababuCity ji vypilujete k dokonalosti

Na trh přichází mobilní aplikace BababuCity, která chce změnit způsob, jakým se lidé po celém světě učí cizí jazyky. Založena je na sérii unikátních příběhů odehrávajících se ve fiktivním městečku, které simulují situace každodenního života.

S pomocí BababuCity se lidé z kterékoliv země mohou naučit mluvit anglicky bez pomoci lektora či nutnosti vycestovat do zahraničí, tvrdí slovenští vývojáři. První série obsahuje 120 originálních epizod rozdělených do 4 úrovní. Aplikace simuluje situace a rozhovory každodenního života. Podle předem připravených scénářů si uživatelé vyprávějí s lidmi z celého světa. Přesto sami zůstávají v anonymitě. Zlepšovat aktivní slovní zásobu si mohou kdekoliv a kdykoliv.

Důležitým kritériem při tvorbě BababuCity byla co největší dostupnost. Aplikaci si může zdarma stáhnout každý uživatel operačních systémů Android a iOS od Apple. Za její obsah – prvních 120 epizod s neomezeným používáním – zaplatí 9,99 eur měsíčně.

V BababuCity se lidé nemusí stydět mluvit, odpadá strach ze selhání a komunikace v jiném jazyce. „Hned na začátku jsme věděli, že naše řešení musí odstranit všechny známé bariéry, které lidi brzdí při konverzaci v cizím jazyce. Museli jsme odstranit strach z dělání chyb a stav, kdy člověk neví, co nebo jak správně říct, udržet lidi v procesu učení se a zajistit efektivitu v procvičování,“ uvedl Jozef Vlčko, zakladatel společnosti BababuCity.

[appbox googleplay air.com.stepos.bababucity]

1 2

3 4 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře