Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyStudio Angry Mob Game zveřejnilo první trailer z Alien vs. Predator: Evolution

Studio Angry Mob Game zveřejnilo první trailer z Alien vs. Predator: Evolution

Studio Fox Digital oznámilo další spolupráci s vývojáři z Angry Mob Game. Jejím výsledkem bude hra Alien vs. Predator: Evolution pro mobilní systémy Android a iOS. Akční řežba, ve které si zahrajete jak za vetřelce, tak i za mimozemského nimroda, poběží na Unity3D enginu, takže se můžeme těšit na pěknou a detailní grafiku.

K uvedení Alien vs. Predator: Evolution by mělo dojít ještě v prvním čtvrtletí. Kromě hraní za oba mimozemské druhy, z nichž každý má odlišnou příběhovou kampaň, nebude chybět spousta komb (ani tentokrát nebudete ochuzeni o vytrhnutí páteře i s lebkou), 24 levelů odehrávajících se v pěti unikátních prostředí a vylepšování schopností obou postav.

Jak to tak vypadá, máme se rozhodně na co těšit. Čekání na uvedení Alien vs. Predator: Evolution si zatím můžete zkrátit zhlédnutím prvního traileru.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře