Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyStřílečka Zombies Everywhere! přináší souboje s „chodci“ na ulici před váš dům

Střílečka Zombies Everywhere! přináší souboje s „chodci“ na ulici před váš dům

Zombie znovu útočí! Zastav je! Poslední update kontroverzní střílečky přináší nové druhy nemrtvých (včetně zmutovaných domácích mazlíčků), nové zbraně, vylepšenou podporu GameCenter a optimalizace pro iOS 7.

Zombies Everywhere! vás zavede světa plného zmutovaných potvor, které chtějí maličkost – pořádně se do vás zakousnout, úplně stejně jako ve slavném postpokalyptickém seriálu Walking Dead. Možná jste o něm už slyšeli.

Protože hra podporuje rozšířenou realitu, souboje s nemrtvými se budou často odehrávat v místech, kde se pohybujete. Třeba před vaším domem, v kancelářích, kde pracujete nebo v centru rušného náměstí, když čekáte na přátele.

Kolemjdoucí a spolupracovníci samozřejmě nebudou vědět, co se děje, takže se připravte na to, že se budete setkávat s nechápavými pohledy. Za tu švandu to ale rozhodně stojí – osobně vyzkoušeno 🙂

[appbox appstore id530292213]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře