Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyStřílečka Doom dostala selfie mód: Vyfoťte se s démony z pekla

Střílečka Doom dostala selfie mód: Vyfoťte se s démony z pekla

Kouzlu selfie, tedy fotografie, na níž zachytíte sami sebe, podlehl už i hlavní hrdina střílečky Doom. Nejnovější modifikace přidala do legendární hry třicet sedm obrazových filtrů z populární fotoaplikace Instagram a jako bonus teleskopickou selfie tyč. Nezapomenutelným fotkám s monstry tak už nic nebrání.

Svéráznou úpravu videoherní klasiky má na svědomí vývojář s přezdívkou Linguica, který ji vystavil ke stažení na fóru DoomWorld. Hráči díky modu InstaDoom získali možnost pořizovat populární selfie/autoportréty přímo ve hře. Hráč může navíc virtuální kamerou kolem sebe rotovat a prohlédnout si tak zajímavé momenty či monstra z jiné perspektivy.

46u2znR diwlXaj uKpn44j

Doom je akční střílečka, vydaná v roce 1993 společností ID Software. Hra vykresluje sci-fi/horor příběh elitního mariňáka vyslaného z Marsu na měsíc Phobos po zběsilém tísňovém volání vědců a po napadení svého velícího důstojníka, který nařídil, aby jeho jednotky začali střílet na civilisty.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře