Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyStřelená tower-defense hra OTTTD přichází na Android a iOS, chtěla by konkurovat...

Střelená tower-defense hra OTTTD přichází na Android a iOS, chtěla by konkurovat hře Kingdom Rush

Velení nad hrdiny, stavění věží a objevování nápaditých a lehce ujetých světů – to vše nám slibuje tower-defense hra OTTTD, která právě teď přistála v obchodech Google Play a iTunes. 

OTTTD na první pohled zaujme právě grafickým zpracováním, které je opravdu hodně odvážné a tudíž i lehce zapamatovatelné. Ostatně autoři hry se na svých stránkách zmiňují, že OTTTD je jedinou hrou pro doteková zařízení, která hráčům umožní sestřelovat létající robotické žraloky. A nejspíš mají pravdu.

Lehce bizarní grafika je však pouze mimikry, za níž se skrývá propracovaný herní systém se spoustou roztodivných obranných věží, útočících hrdinů a dalších jednotek, které vám budou k ruce ve 20 příběhových misích.

Hratelnost jako taková by se podle autorů OTTTD měla podobat například populární hře Kingdom Rush (a jejímu pokračování Kingdom Rush: Frontiers). Ve hře je přitom kladen důraz na epické souboje s bossy, mezi něž podle všeho patří i výše zmiňovaný žralok.

Tower-defense hra OTTTD je za necelých 60 korun k dispozici na Google Play, na iTunes je pak o pár korun dražší.

[appbox googleplay com.smgstudio.otttd]

[appbox appstore 832131498]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře