Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyStřední třída HTC Desire 500 bude dostupná během srpna za 6499 korun

Střední třída HTC Desire 500 bude dostupná během srpna za 6499 korun

Společnost HTC představuje nový smartphone pro náročnější uživatele. Desire 500 je model střední třídy vybavený čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 200 s frekvencí 1,2 GHz a Androidem 4.2. Telefon disponuje i nadstavbou Sense 5, která přináší stream BlinkFeed nebo funkce Video Highlights z vlajkového modelu One.

HTC Desire 500 je určen zejména těm, kteří požadují slušný mobilní zážitek za přijatelnou cenu. V České republice bude novinka dostupná i ve verzi Dual-SIM.

Hlavní fotoaparát Desire 500, doplněný o dedikovaný procesor ImageChip, umí pořizovat fotografie v rozlišení osm megapixelů. Přední kamera má rozlišení 1,6 megapixelu.

Smartphone používá 4,3″ WVGA displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, 1 GB RAM a 4 GB interního úložiště, které lze pomocí microSD karet rozšířit o dalších 64 GB.

Nový model se v České republice objeví v druhé polovině srpna ve dvou barevných variantách – lesklé černé a bílé s modrými prvky. V nabídce bude za doporučenou maloobchodní cenu 6499 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/desire500htc/“/]

Zdroj: HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře