Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStrategie Company of Heroes to letos na iPady nestihne, oznámili vývojáři

Strategie Company of Heroes to letos na iPady nestihne, oznámili vývojáři

Strategie Company of Heroes se letos na tablety iPad navzdory četným prohlášením vývojářů bohužel nepodívá. Důvod je jednoduchý: studio nestihlo vše maximálně doladit, zároveň ale fanoušky ujistilo, že hra na jablečných tabletech těsně před dokončením vypadá opravdu skvěle.

Konverzi populární strategie Company of Heroes z roku 2006 na iPady dostalo na starosti studio Feral Interactive, které už takto na tablety Applu převedlo strategii Rome: Total War.

Děj Company of Heroes začíná invazí do Normandie a provede vás nejpodstatnějšími bitvami a událostmi Druhé světové války. Díky realistické fyzice zničíte v bojišti i to, o čem jste si mysleli, že zničit nepůjde. V pěkném vizuálním kabátku na vás bude čekat nevšední zážitek, ve kterém na vlastní kůži okusíte odvahu a statečnost hrdinů, kteří ovlivnili celou generaci. 

Přesné datum vydání Company of Heroes pro iPady naneštěstí neznáme. Hry bychom se ale měli dočkat už během prvního čtvrtletí 2020.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře