Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyStrategie Age of Empires: Castle Siege je nyní k dispozici pro iPhony...

Strategie Age of Empires: Castle Siege je nyní k dispozici pro iPhony a iPady

Po zkušebním provozu jen v některých zemích světa společnost Microsoft vydala strategii Age of Empires: Castle Siege celosvětově a to pro platformu iOS. 

Age of Empires: Castle Siege je cross-platformová free-to-play strategie, která hráčům umožňuje formovat svou vlastní říši a vést ji skrze středověk. K dispozici je hned několik národů včetně Britů, Germánů či Rusů. Každý z těchto národů má potom své vlastní hrdiny jako je Richard Lví Srdce, Johanka z Arku nebo Saladin.

Základem hry je samozřejmě vylepšování základny, verbování vojenských jednotek a v neposlední řadě souboje s ostatními hráči. Ty probíhají podobně jako ve hrách Clash of Clans, Boom Beach, Dominations nebo Siegefall.

Age of Empires: Castle Siege aktuálně propojuje iOS hráče s hráči na Windows 8.1 a Windows Phone. Hra je na obou platformách k dispozici zdarma s tím, že se v ní objevují mikrotransakce.

[appbox appstore 977905957]

Zdroj: iMore

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře