Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyStrategická hra DomiNations přichází na Android, udělá z vás chrabré dobyvatele!

Strategická hra DomiNations přichází na Android, udělá z vás chrabré dobyvatele!

Chtěli byste se stát nebojácným dobyvatelem, který si svými chytrými tahy dokáže podmanit celou zeměkouli? Tak na co ještě čekáte? Stahujte hru DomiNations. 

Za hrou DomiNations stojí Brian Reynolds, designer legendárních her Civilization II či Rise of Nation. A jeho rukopis v DomiNations je více než silný!

Na začátku hry si vyberete jeden ze zajímavých národů a pustíte se do výstavby základny po vzoru například Age of Empires. Přitom se pokusíte napadat ostatní kmeny, díky čemuž budete dostávat suroviny potřebné k dalšímu vývoji. Zajímavé je, že z Age of Empires si hra bere také změnu epochy, respektive historického období. Z doby kamenné tak svoje poddané posunout až do doby vesmírné.

Samozřejmě každá změna historického období je žádaná, neboť nabízí pokročilé budovy i jednotky. Vedle toho jsou ale nesmírně důležitá i vaše strategická rozhodnutí na bojišti. Hra je tedy dostatečně rozsáhlá a všestranná, takže byste se s ní nikdy neměli nudit.

DomiNation se už nějaký ten pátek vyskytují na iOS, kde vzbuzuje všeobecné nadšení. Na Google Play i App Store si ji můžete stáhnout zdarma.

dominations

[appbox googleplay com.nexonm.dominations.adk]

[appbox appstore 922558758]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Cau, hraje to nekdo? Jde mi o to, ze bych se rad pridal do nejake CZ aliance. 🙂

    • Já. Nicméně zatím jsem na lvl 12 a nedostal jsem se ani přes les k braně do aliance. Navíc jsem v seznamu žádnou českou nevidel ..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře