Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySteve Wozniak vyjádřil obavu o budoucnost společnosti Apple, prý ztrácí svůj cool...

Steve Wozniak vyjádřil obavu o budoucnost společnosti Apple, prý ztrácí svůj cool faktor

Steve Wozniak je v poslední době ve svých prohlášení značně kritický. Poté, co si postěžoval na telefon iPhone, že funkčně zaostává za konkurencí a naopak pochválil Android a Windows Phone, se nyní pustil do samotného Applu.

V rozhovoru pro Bloomberg vyjádřil obavu, že Apple, který spoluzakládal, ztrácí pozici firmy, která je v kurzu. Už je to prý dlouho, co přišel s produktem, který by způsobil v technologickém odvětví revoluci.

Podle něj firma riskuje, že ztratí svůj cool faktor, ostatně z nedávného průzkumu Buzz Marketing vyšlo najevo, že mezi dospívající mládeží už Apple punc výjimečnosti ztratil.

Wozniak vidí naději zejména v hodinkách iWatch. A dále se také domnívá, že firma by se měla otevřít jiným platformám: konkrétně by rád viděl elektronický obchod iTunes i na ostatních mobilních platformách.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře