Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySteelSeries integruje duální optický systém TrueMove3+ do myši Rival 600

SteelSeries integruje duální optický systém TrueMove3+ do myši Rival 600

Výrobce herních periferií SteelSeries představil na veletrhu CES nové řešení TrueMove3+, které v sobě skloubí primární senzor TrueMove3 a zároveň druhý snímač sledující pohyb myši nad podložkou. Jako první použila tento koncept v myši Rival 600.

TrueMove3+ kombinuje historicky první senzor se sledováním pohybu jedna ku jedné s dalším PixArt senzorem sledujícím pohyb myši nad podložkou. Hlavní TrueMove3 snímač disponuje 12 000 CPI, 350 IPS a nízkou latencí s vysokou přesností snímání pohybu bez nechtěného efektu jitteru. Vlastní navržený TrueMove3 SROM by měl dramaticky snižovat reakční dobu a zvyšovat přesnost.

„Druhý senzor umožní hráčům pohybovat se myší nad podložkou, resp. nastavit vzdálenost od podložky, kdy senzor stále sleduje její pohyb a kdy se „vypne“. Tím eliminuje nechtěné pohyby hráčů při zvednutí myši. Senzor je vybaven maximálně přesnou lineární optickou detekcí od 0,5 do 2 mm,“ tvrdí v prohlášení SteelSeries.

Herní myš Rival 600 určená pravákům s „claw“ i „palm“ typem držení nabízí kromě výše zmíněného duálního optického systému možnost individuálního nastavení hmotnosti. K 96 gramům myši lze dodat až osm 4g závaží a to po obou stranách.

Po stranách Rival 600 se také nachází silikonové plochy pro pevné držení. Levé i pravé tlačítko jsou osazeny vyztuženými mechanickými spínači s životností 60 milionů kliknutí. Uvnitř myši pak najdeme 32bitový ARM procesor, který dovoluje hráčům uložit vlastní nastavení dostupné skrze software SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 600 je dostupná prostřednictvím oficiálního webu za cenu 89,99 eur včetně dopravy.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře