Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySteelSeries Arctis 1 Wireless je světově první herní USB-C bezdrátový headset

SteelSeries Arctis 1 Wireless je světově první herní USB-C bezdrátový headset

Výrobce herních periferií SteelSeries uvádí na trh světově první herní headset s USB-C pro bezztrátový bezdrátový přenos napříč čtyřmi odlišnými systémy – Arctis 1 Wireless.

Arctis 1 Wireless je headset 4 v 1 využívající 2,4GHz bezdrátovou technologii. Skrze malý USB-C dongle jej lze připojit k počítači, konzolím Nintendo Switch, PS4 a zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor umožňující připojení k dalším zařízením jako je Xbox ovladač.

Headset má nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon ClearCast pro čistý zvuk a redukci okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X ale není mikrofon zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný. Arctis 1 i bezdrátový model Arctis 1 Wireless se vzdávají flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

Headset SteelSeries Artis 1 Wireless je celosvětově dostupný za 119,99 eur s DPH například prostřednictvím webu www.steelseries.com.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře