Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyStatistika: Aplikace na iOS 8 padají častěji než na Androidu Lollipop

Statistika: Aplikace na iOS 8 padají častěji než na Androidu Lollipop

Platforma iOS byla vždy brána jako ta se stabilnějšími aplikacemi. Podle nejnovějšího zjištění společnosti Crittercism je to ale naopak operační systém Android, který prokázal větší stabilitu aplikací.

Celkově není počet pádů nijak dramatický a ani samotný rozdíl mezi iOS 8 a Androidem Lollipop není natolik propastný. Průměrná míra pádu napříč všemi přístroji u iOS 8 je 2,2 %, na novém Androidu padají aplikace o 0,2 % méně často (2,0 %). Vůbec poprvé v historii měření Crittercism vychází ze srovnání lépe mobilní systém Googlu.

Další výsledky výzkumu ukazují, že na iOS 7 bylo padajících aplikací pouze 1,9 %. Na smartphonech a tabletech s Androidem Ice Cream Sandwich a Androidem KitKat docházelo k pádům v 2,6 % případů.

wpid-apple-ios-8-vs-android-5-0-lollipop-1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Jestli to nebude tím, že lollipop aplikace ukončuje bez upozornění. Mám Nexus 5 a stává se mi, že aplikace se ukončí a skončím na domovské obrazovce bez jakékoliv hlášky. Stejně se mi stává, že se mi ukončí Poweramp a Messenger a aplikace musím zapnout znova.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře