Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyStar Wars: Jedi Challenges dostává nový režim pro více hráčů

Star Wars: Jedi Challenges dostává nový režim pro více hráčů

Vůbec poprvé ve hře Star Wars: Jedi Challenges mohou nyní fanoušci Hvězdných válek zažít vzájemné souboje světelnými meči, umožňuje jim to nový režim pro více hráčů. Novinka Lightsaber Versus Mode je už druhou bezplatnou aktualizací od uvedení hry na trh.

Star Wars: Jedi Challenges se objevila na konci roku 2017 a jako první svého druhu umožnila fanouškům legendární filmové série trénovat v rozšířené realitě jako rytíř Jedi či bojovat proti legendárním padouchům Temné strany Síly jako je Kylo Ren a Darth Vader. Také díky ohromné poptávce, kterou titul mezi fanoušky vzbudil, nyní vyšel nový režim pro více hráčů.

Ten umožňuje dvěma lidem, z nichž je každý vybaven headsetem pro rozšířenou realitu Lenovo Mirage, ovladačem v podobě světelného meče, snímačem pohybu a kompatibilním smartphonem, aby si v rozšířené realitě navzájem čelili při bitvě světelnými meči – to vše v jediné místnosti. Je to poprvé, kdy se dva hráči mohou zúčastnit hry najednou a přitom jsou schopni díky rozšířené realitě vidět světelný meč protivníka.

„Od chvíle, kdy se hra Star Wars: Jedi Challenges dostala na trh, bylo jedním z nejčastějších přání fanoušků vytvoření herního režimu jeden na jednoho tak, aby mohli svádět souboje světelnými meči přímo mezi sebou,“ řekl Jeff Meredith, senior viceprezident a generální manažer společnosti Lenovo

V herním režimu se světelnými meči Lightsaber Versus Mode jsou hráči naváděni vizuálními podněty, které jim ukazují, kdy a kde blokovat, vyhýbat se či útočit. Boj pak postupně nabírá na obtížnosti, dokud jeden z hráčů nezvítězí. Je ovšem třeba, aby si každý hráč na kompatibilní chytrý telefon s přístupem ke stejnému WiFi připojení stáhl nejnovější verzi aplikace Star Wars: Jedi Challenges.

[appbox appstore id1228407758]

[appbox googleplay com.disney.mirage_goo]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře