Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyStaňte se beta testery připravované krvavé akce Dead on Arrival 2

Staňte se beta testery připravované krvavé akce Dead on Arrival 2

Brutální řežba s hordami nemrtvých, kteří vám nemilosrdně půjdou po krku, se blíží! Vývojáři z N3V Games vydali zprávu, kde uvádí, že titul Dead On Arrival 2 vstoupil do finální fáze beta testování. Studio i nadále shání dobrovolníky, kteří mu pomohou s hledáním chyb. Pokud máte zájem, zaregistrujte na oficiálních stránkách hry.

Velmi populární akční hra Dead On Arrival se už brzy dočká nástupce. V jedničce jste se vžili do role jediné přeživší osoby v nemocnici plné zombií, kde postupně zjišťujete, co se vlastně stalo.

Vývojáři slibují, že druhý díl bud vylepšen po všech směrech: pro hráče si přichystali detailnější grafiku a lepší zvuky, více zbraní, nepřátel a hodiny a hodiny  hororové akce.

Dobrovolníci si budou moci vyzkoušet jak multiplayer, tak i hru pro jednoho hráče (singleplayer). Pro rozběhání bety je zapotřebí mít mobil nebo tablet s Tegrou 2, spíše však s Tegrou 3.

Beta

Zdroj: TegraZone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Včera som sa skúšal dostať ku beta verzií z fóra… predtým som si všetko pekne poprečitoval, no link na stiahnutie bol nefunkčný… vyhadzovalo 404-ku….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře