Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyStane se hitem? Vychází mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite

Stane se hitem? Vychází mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite

Očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite je konečně venku. Nejdříve byla dostupná pouze ve Spojených státech a Británii. Netrvalo to ale dlouho a dostala se i do dalších zemí, mezi kterými nechybí ani Česko a Slovensko.

Harry Potter: Wizards Unite staví na podobné bázi jako fenomén Pokémon GO, jejím základem je tedy rozšířená realita, díky které svět čar a kouzel z pera J. K. Rowlingové ožije na displejích vašich mobilních telefonů.

V augmentované realitě se budete potkávat se známými postavami, jako je např. samotný Harry Potter nebo Hermiona. Na cestě za dobrodružstvím narazíte pochopitelně i na různá magická stvoření, smrtijedy či mozkomory, které budete muset porazit, pochytat.

Harry Potter: Wizards Unite je hlavně o kouzlení, které vyvoláváte pomocí gest na displeji. Náplní hry je i sbírání ingrediencí pro lektvary a těšit se můžete i na zajímavé sběratelské předměty.

Je dost pravděpodobné, že hra svým autorům vydělá ohromnou spoustu peněz. Nezbývá než doufat, že jí tak budou věnovat náležitou softwarovou podporu. Jako každý velký titul i Harry Potter: Wizards Unite totiž provázejí porodní technické problémy.

[appbox googleplay com.nianticlabs.hpwu.prod]

[appbox appstore id1452352832]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře