Stane se hitem? Vychází mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite


Stane se hitem? Vychází mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite

Očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite je konečně venku. Nejdříve byla dostupná pouze ve Spojených státech a Británii. Netrvalo to ale dlouho a dostala se i do dalších zemí, mezi kterými nechybí ani Česko a Slovensko.

Harry Potter: Wizards Unite staví na podobné bázi jako fenomén Pokémon GO, jejím základem je tedy rozšířená realita, díky které svět čar a kouzel z pera J. K. Rowlingové ožije na displejích vašich mobilních telefonů.

V augmentované realitě se budete potkávat se známými postavami, jako je např. samotný Harry Potter nebo Hermiona. Na cestě za dobrodružstvím narazíte pochopitelně i na různá magická stvoření, smrtijedy či mozkomory, které budete muset porazit, pochytat.

Harry Potter: Wizards Unite je hlavně o kouzlení, které vyvoláváte pomocí gest na displeji. Náplní hry je i sbírání ingrediencí pro lektvary a těšit se můžete i na zajímavé sběratelské předměty.

Je dost pravděpodobné, že hra svým autorům vydělá ohromnou spoustu peněz. Nezbývá než doufat, že jí tak budou věnovat náležitou softwarovou podporu. Jako každý velký titul i Harry Potter: Wizards Unite totiž provázejí porodní technické problémy.

Harry Potter:  Wizards Unite
Harry Potter:  Wizards Unite
Vývojář: Niantic, Inc.
Cena: Zdarma
Harry Potter: Wizards Unite
Harry Potter: Wizards Unite
Vývojář: Niantic, Inc.
Cena: Zdarma+
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.